E mbuluar vetëm me lule, "Hyrrem" pozon si asnjëherë e zhveshur (FOTO LAJM)

Meryem Uzerli është aktorja gjermano-turke e cila u bë e njohur ndërkombëtarisht për shkak të rolit të saj tek “Sulejmani i Madhërishëm”, Hyrrem.

Të gjithë e njohim atë nga ky serial me rekorde të larta audience, sakrificat e saj të dashurisë, sjellet e një vajze çapkëne apo lufta e saj për të marrë atë që do, por nëse Hyrremin e keni parë vetëm nën petkun e një sulltaneshe, shiheni në jetën reale teksa së fundmi shfaqet shumë sensuale.

Ajo ka postuar pak kohe me pare disa foto e shtrirë në krevat, e zheveshur dhe teksa mbulon pjesët intime me lule.

Kujtojme se së fundmi aktorja ka dhënë lajmin se është në pritjë të ëmbël dhe do bëhet nënë për herë të dytë.
Shtuar më 22/09/2020, ora 12:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori