E mbajti mister për shumë kohë, Rama publikon fytyrën e Zahos (FOTO LAJM)

Pëlqej
Përveç politikës, kryeministri Edi Rama kalon shumë kohë me djalin e tij të vogël, Zaho.

Pavarësisht se është munduar të mbajë larg medias dhe vëmendjes familjen, Rama shpesh herë ka postuar foto të djalit të vogël por duke fshehur gjithmonë fytyrën.

Por pamja e të voglit Zaho nuk është më një sekret.

Mbrëmjen e sotme ka qenë vetë Rama ai që ka publikuar një fotografi me tërë familjen e tij.

fotografi duket Rama, bashkëshortja e tij Linda, djali i madh i kryeministrit Gregori , Rea vajza e Lindës dhe Zaho i vogli i familjes. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2018, ora 23:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori