"E kishin çarë me thikë dhe i kanë djegur kokën”, flasin të afërmit e 45-vjeçarit që u eliminua
Një atentat i rëndë ndodhi ditën e sotme në Korçë ku viktimë mbeti Flamur Duçi.

afërmit kanë dhënë dëshmitë e tyre për ngjarjen e rëndë.

Flamur Duçi u gjet i vrarë pranë godinës së biznesit të tij. Ndërkohë të afërmit janë shprehur për mediet se 45-vjeçari ishte i divorcuar nga bashkëshortja.

Më herët Duçi kishte jetuar në Francë bashkë me gruan, ndërsa pas kësaj ata janë ndarë dhe 45-vjeçari është kthyer.

Po ashtu të afërmit kanë rrëfyer se autorët e kishin çarë me mjete prerëse, ndërsa i kanë djegur edhe kokën.

Dyshohet se 45 vjeçarit i është bërë pritë, teksa ky i fundit po shkonte për të hapur biznesin e tij.

Ende nuk dihen motivet e kësaj ngjarje, ndërsa një pistë është ajo e konfliktit me njerëzit e ish-gruas së tij.
Shtuar më 19/12/2019, ora 12:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori