"E hëngre si Qemal Stafa", Tahiri prapë mbron Ramën
Pëlqej
Gazetari Arjan Cani ka publikuar një video të 2012 në studion e Zonë e Lirë, ku kishte “parashikuar” se Saimir Tahiri do ta hante nga Edi Rama, njësoj si Enver Hoxha “hëngriQemal Stafën.

“16 nëntor 2012: E ha Saimiri, historia me Enver Hoxhën dhe Qemal Stafën përsëritet”, ishte parashikimi i thënë prej Çanit.

“ Ti thua se e hëngri nga Enveri, por unë i qëndroj rastit zyrtar se i erdhi nga Italia.

Qemali nuk e paska ditur, unë të paktën e di”, u shpreh Tahiri duke mbrojtur edhe njëherë Ramën. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2018, ora 23:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori