E gjejnë të vdekur në përrua, policia e ka të pamundur të nxjerrë trupin
Një trup i pajetë është gjendur këtë të shtunë në një përrua pranë zonës së DunaPolicia është njoftuar nga banorët e zonës mbi rastin dhe ka shkuar në vendngjarje.

Aktualisht autoritetet ende nuk e kanë nxjerrë trupin e vdekur nga përroi për shkak të terrenit të vështirë.

Ende nuk është bërë identifikimi i personit që ka humbur jetën apo shkaku sesi ka ndodhur vdekja, por dyshohet se personi në fjalë mund të ketë rrëshkitur duke gjetur vdekjen.vatit në Gjirokastër.

Shtuar më 03/08/2019, ora 21:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori