Vritet me armë zjarri një 23-vjeçar në Strugë
Një 23 vjeçar nga fshati Poum I Strugës sot në orët e pasdites është qëlluar më armë zjarri, shkruan, Albeu.com

Sipas informative të Alsat nga SPB Ohër, ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:40 minuta, kur personi me iniciale U. B. I lindur në vitin 1997 nga fshati Poum ka gjuajtur me armë mbi personin Z. B. I lindur në vitin 1996 dhe V.B I lindur në vitin 1973 si dhe ndaj disa personave të tjerë.

23 vjeçari Z.B. ka ndërruar jetë në vendngjarje derisa V.B. është dërguar në spitalin e Strugës. Personi U.B. I cili ka gjuajtur me armë siç njoftojnë nga policia vetë është paraqitur në stacionin policorë të strugës. Policia ka ndërmarr të gjitha masat për zbardhjen e plotë të rastit. /albeu.com/
Shtuar më 28/02/2019, ora 21:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori