EMRI/ Vrasje në fshatin Palaj në Shkodër
Një vrasje ka ndodhur në fshatin Palaj, në Shkodër.

Sipas informacioneve paraprake, krimi është kryer me armë zjarri dhe një person ka gjetur vdekjen.

Ky i fundit është identifikuar si Lazër Arraj, 55 vjeç banor në fshatin Shosh.

Aktualisht policia është nisur drejt vendngjarjes për t'u marrë me zbardhjen e ngjarjes së rëndë.
Shtuar më 21/10/2019, ora 12:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori