Vrasja e Jurgen Kurtit, shpallet në kërkim djali i biznesmenit të ndjerë
Vrasja e Jurgen Kurtit, Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim si autor të dyshuar 33-vjeçarin Dervis Arapi.

Dervis Arapi, djali i Agim Arapit të vrarë në prill të 2017, ku i dyshuar ishte dhe Kurti. Policia ka referuar vrasjen në prokurori për gjakmarrje. Dervis Arapi rezulton në sistemin TIMS se nuk ndodhet në Shqipëri që prej Janarit.

Nuk dihen provat që çuan Policinë e Tiranës tek ky emër.

Shtuar më 20/03/2019, ora 11:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori