Vetëvaret 25 vjeçari nëTiranë
Një ngjarje e rëndë është shënuar pak më parë në zonën e Babrrusë, ku një 25 vjecar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.

I riu është gjetur i varur nga vëllai i tij.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi
Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 30.11.2020, në rrugën “Halit Haxhia” në Babrru, është gjetur nga vëllai i tij, i vetëvarur në banesë shtetasi A.M., 25 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.
Shtuar më 30/11/2020, ora 12:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori