E FUNDIT/ Zhbllokohet supersfida, Barcelona-Sevilla (VIDEO)
Vendimi i prerë: Nuk lejohet më ushqim nga jashtë në Infektiv
Pas skandalit me sanitaren Tire dhe rradhën e qytetarëve që qëndrojnë në Infektiv në pritje për t'i dhënë ushqime të afërmeve të tyre, është marrë vendimi për të mos pranuar më ushqim nga jashtë.

Sipas vendimit të ri, tashmë lejohen vetëm rrobat.

Ky vendim vjen fill pak kohë pasi Manastirliu u pyet publikisht nëse kishte probleme me ushqimin që qytetarët ndjenin nevojën të sillnin nga jashtë.Shtuar më 11/02/2021, ora 11:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori