"E kënaqur me 50 viktima", Valbona Sako jep dorëheqjen
Pas "gafës" së djeshme, ku kryebashkiakia e Durrësit Valbona Sako u shpreh se duhet të jemi të kënaqur edhe me 50 viktima, ka dhënë dorëheqjen.

Lajmin e ka bërë m dije vetë Sako në profilin saj në Facebook. Sipas Sakos, shkak për dorëheqjen e saj janë bërë deklaratat e saj në media ditën e djeshme.

“E lënduar nga reagimi i madh negativ ndaj një prononcimi që bëra, nën një stres që i kalon fuqitë e mia, jap dorëheqjen nga detyra e Kryetares së Bashkisë Durrës.

Falenderoj nga zemra të gjithë ata që më besuan dhe shpresoj në mirëkuptimin e të gjithëve”, shprehet ajo.
Shtuar më 01/12/2019, ora 09:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori