U dhunua me shkop gome, Sait Dollapi në Spitalin e Traumës
Sekretari organizativ i PD-së Sait Dollapi i cili u arrestua në orët e mbrëmjes së të shtunës ndërsa opozita po protestonte para parlamentit, është nisur drejt Spitalit të Traumës.

Burime bëjnë me dije se Dollapi vuan prej kohësh nga problemet në zemër dhe se ka kryer 2 ndërhyrje kirurgjikale. /albeu.com/

Shtuar më 12/05/2019, ora 00:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori