Tymi i zi mbulon zonën, automjeti digjet brenda në garazh (VIDEO)
Një zjarr i madh ka rënë pas shkollës Asim Vokshi në kryeqytet.

Zjarri mësohet të ketë rënë në një kompleks banimi. Deri më tani ngjarja raportohet si aksidentale, por mbetet për tu hetuar.Mësohet se për fat të mirë nuk ka të dëmtuar përveç dëmeve materiale ku është shkrumbuar një automjet në brendësi të një garazhdi.

Policia dhe zjarrfiksja ndodhen në vendngjarje. /albeu.com/
Shtuar më 23/05/2019, ora 16:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori