Tronditet Tirana, i riu hidhet nga pallati e humb jetën
Një ngjarje e rëndë ka tronditur Tiranën.

Burimet zyrtare bëjnë me dije se një 37-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur nga pallati, ku banonte.

Ngjarja ka ndodhur tek ish-Fusha e Avacionit.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe janë duke punuar për zbardhjen e plotë të saj.

Njoftimi i policisë:

Informacion paraprak

Me datë 05.01.2021, tek ish-Fusha e Avacionit, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e pallatit ku banonte shtetasi D.K., 37 vjeç, ku për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2021, ora 17:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori