Tronditet Puka, dy të rinjtë gjenden të pajetë në një stan
Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Pukë.

Fshati Buzhalë tëëhstë tronditur pasi dy të rinj janë gjetur të pajetë.

Sipas policisë dy të rinjtë ishin me bagëti në një stan prej dy ditësh, aty ku dhe janë gjetur të vdekur.

Policia menjëherë pas njoftimit është nisur drejt zonës se thellë malore ndërsa ende nuk dihet rrethanat në të cilën ka ndodhur ngjarja. /albeu.com/
Shtuar më 23/02/2019, ora 19:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori