E FUNDIT/ SPAK me dorë të hekurt, i kërkon me urgjencë Lefter Allës të bëjë testin
Tragjike, burri godet me sëpatë të afërmet e tij
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Gumenisë të Vlorës, ku një burrë

Por burime, bëjnë me dije se burri ka goditur me sëpatë gruan dhe vajzën e xhaxhait të tij.

Të afërmit kanë njoftuar policinë për ngjarjen.

Nga spitali bëhet me dije se të lënduarat janë jashtë rrezikut për jetën.
Shtuar më 11/09/2019, ora 19:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori