Tiranë, pronari i lokalit konfliktohet me inspektorët tatimor
Një pronar lokali dhe dy inspektorë tatimorë janë konfliktuar gjatë orëve të mbrëmjes me njëri-tjetrin.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e ‘21 Dhjetorit’.

Policia ka bërë shoqërimin në komisariat të dy inspektorëve dhe pronarit të lokalit

Shkak i përplasjes fizike mësohet të jetë bërë gjoba që inspektorët i kanë vendosur lokalit para një muaji
Shtuar më 22/07/2019, ora 21:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori