Tërmeti lëkund Shqipërinë, sa ishte magnituda
Duket se tërmetet akoma nuk e kanë harruar Shqipërinë.

Vetëm pak minuta më parë një tërmet me magnitudë 3.3 i shkallës Richter ka goditur vendin tonë.

Epiqendra ka qenë në det ndërkohë që është ndjerë në Tiranë dhe Durrës.

Vijon...

Shtuar më 19/03/2020, ora 10:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori