Atentati mes Vlorës, kapet autori që ekzekutoi Tauland Beqirajn
Tërmeti godet vendin tonë, ku ishte epiqendra dhe sa i fortë
Një lëkundje tërmeti është regjistruar para pak çastesh në qytetin e Durrësit me magnitudë 3.8 të shkallës Rihter.

Lëkundjet kanë pasur një thellësi prej 2 km dhe ndjerë ndjeshëm nga qytetarët.

Epiqendra e tërmetit ka qenë 28 km në veri të qytetit bregdetar.


Shtuar më 26/01/2021, ora 15:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori