POGRADEC/ Çelës shkollave të kthyera në KZAZ, arrestohen 2 punonjësit e bashkisë
Janë arrestuar dy policë të bashkisë së Pogradecit për pengim të zgjedhjeve.

Në pranga kanë përfunduar 61-vjeçari S. B., dhe 59-vjeçari">59-vjeçari G. B

Ata po mbyllin me chelses 3 shkolla dhe një kopësht që ishin caktuar si qendra votimi nga KQZ. /albeu.com./

Shtuar më 29/06/2019, ora 09:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori