Tension në Astir, një person kërcënon të hidhet nga pallati
Një ngjarje e rëndë po ndodh në kryeqytet ku një person kërcënonhidhet nga pallati.

Ngjarja po ndodh tek zona e Astirit, dhe në vend ngjarje ndodhet edhe policia.

Po ashtu të pranishme janë edhe ambulancat.


Shtuar më 27/11/2020, ora 13:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori