Të shtëna në Peqin, dyshohet se ka të plagosur
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Peqin.

Burimet bëjnë me dije se janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri pranë fshatit Përparim.

Mësohet se ambulanca dhe policia është nisur drejt vendit të ngjarjes pasi dyshohet se ka persona të plagosur. /albeu.com/

Shtuar më 13/12/2019, ora 19:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori