Të shtëna me armë zjarri në Mat, plagoset një djalë rreth të njëzetave
Pëlqej
Një plagosje me armë zjarri është shënuar këtë pasdite në Mat.

Një person ka mbetur i plagosur,dhe sipas informacioneve paraprake është 20-vjeçari">20-vjeçari me inicialet M.M.

Shkak për plagosjen e tij është bërë një konflikt i çastit mes dy personave E.C dhe O.D.

Ky i fundit ka qëlluar aksidentalisht me armë dhe për pasojë ka plagosur të riun, i cili nuk kishte lidhje me ngjarjen.

20-vjeçari">20-vjeçari fatmiresisht është jashtë rrezikut për jetën.
Shtuar më 21/10/2018, ora 16:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori