Të shtëna me armë zjarri në Vlorë
shtëna me armë zjarri janë raportuar në lagjen “10 korriku”, në Vlorë.

Me marrjen e informacionit, policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe mësohet se bëhet fjalë për një konflikt ku janë përfshirë disa të rinj.

Dyshohet se gjatë konfliktit është qëlluar në ajër me armë, ndërkohë që blutë e qytetit bregdetar kanë nisur hetimet për ngjarjen. Pritet informacion zyrtar
Shtuar më 13/08/2020, ora 15:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori