Të shtëna me armë në Vlorë, panik tek Uji i Ftohtë
Policia është sinjalizuar për një ngjarje kriminale tek Uji i Ftohtë në Vlorë. Sipas banorëve ka patur të shtëna me armë zjarri.

Polica ka shkuar në vendngjarje dhe ka vendosur shiritin e skenës së krimit.

Raportohet se një person ka qëlluar me armë në ajër dhe është larguar.

Nuk raportohen të plagosur deri tani.

Shtuar më 24/01/2020, ora 12:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori