Shumë i ri, shënohet viktima e pestë nga koronavirusi në Shqipëri
Shënohet viktima e pestë nga koronavirusiShqipëri.

Albeu.com mëson se viktima është Ndue Marinaj, i cili është konstatuar pozitiv më datë 10 mars dhe ndodhej i shtruar tek sptali Infektiv.

Marinaj është me origjinë nga Puka dhe ka në bashkëpronësi një biznes në Tiranë.

Ai është 48 vjeç dhe baba i 4 fëmijëve. /albeu.com
Shtuar më 24/03/2020, ora 09:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori