Shpërthim i fuqishëm në Elbasan
foto ilustruese
Një shpërthim i fuqishëm është shënuar këtë paradite në Elbasan.

Shpërthimi ka ndodhur në lagjen “5 Maji” të këtij qyteti.

Policia dhe zjarrfikëset janë nisur drejt vendit të ngjarjes, ndërsa dyshohet se shpërthimi ka ndodhur në një banesë.

Sipas informacioneve të policisë zjarri u është vënë fillimisht disa shkurreve dhe më pas falkët kanë përfshirë një sasi municionesh që ndodheshin në oborrin e një banese. /albeu.com/.

Shtuar më 20/02/2019, ora 12:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori