I vunë tritolin lokalit në Vlorë, autorëve iu "prishet" plani
200 gr tritol i janë vënë një lokali në lagjen “Pavarësia” në Vlorë, por që për fat të mirë, nuk ka shpërthyer.

Nuk dihet nëse janë vendosur thjesht për paralajmërim apo nuk është arritur të shpërthehet.

Hetuesit kanë marrë në pyetje, pronarin e lokalit dhe punonjësit për armiqësitë dhe konfliktet e mundshme që mund të kenë.

Ndërkohë Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka gjetur 200 gr tritol.
Shtuar më 31/01/2019, ora 08:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori