Shkrumbohet banesa në Elbasan, helikopteri shpëton fëmijën 7 vjeçar (VIDEO)
Prej më shumë se një orë një apartament në Elbasan është përfshirë nga flakët.

banesa ndodhet pranë shkollës “Dhaskal Todri” dhe zjarri po shkrumbon gjithë banesën që ndodhet në katin e tretë të një pallati.

Deri më tani nuk raportohet për persona të lënduar. Por gjithë banorët e lagjes janë në panik pasi tymi dhe flakët janë në përmasa të mëdha.

Ende nuk dihet shkaqet e këtij zjarri të madh. Zjarrfikësja ndodhet në vendin e ngjarjes për shuarjen e flakëve.
Shtuar më 18/06/2019, ora 13:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori