Shkon në 998 numri i të prekurve nga koronavirusi në vend (VIDEO)
Gjatë 24 orëve të fundit, ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 9 raste të reja me koronavirus dhe në total shkon 998numri i të prekurve.

Numri i personave aktivë shkon në 177, kryesisht Tiranë, Durrës dhe Shkodër.

Numri i viktimave ka shkuar në 32, ku ditën e djeshme humbi jetën një grua.
Shtuar më 24/05/2020, ora 11:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori