"Sherr" me mjete të forta në Durrës, plagoset një person
Plagosje në Durrës, në lagjen nr.17, tek zona e quajtur ish-këneta.

Sipas ABC News, pas një sherri për motive të dobëta dhe pas një debati mes dy personave përplasja ka degraduar në përdorimin e mjeteve të forta.

Mësohet se përplasja ka përfunduar me plagosjen e njërit prej tyre duke bërë që të transportohet drejt spitalit në gjendje serioze për jetën.

Shtuar më 31/05/2020, ora 22:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori