Shëmbim zjarri në Durrës, plagoset miku i Lulzim Berishës (VIDEO)
Një person ka mbetur i plagosur, pasi është qëlluar me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur këtë mesdite në afërsi të Autostradës Tiranë-Durrës, në rrugën e re të Ish-Kënetës.

i plagosuri është identifikuar si shtetasi Juljan Meçja. Nuk ka ende të dhëna rreth ngjarjes dhe shkaqeve, por dyshohet se mund te kete edhe persona te tjere te plagosur.

Autoret mbeten te paidentifikuar, nderkohe qe dyshohet se ne vend ka pasur shkembim zjarri.

Shtuar më 20/06/2019, ora 13:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori