Sa pacientë humbën sot betejën me koronavirusin (VIDEO)
Gjatë orëve të fundit, ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se kanë humbur jetën pesë pacientë nga Tirana.

:Pavarësisht përpjekjeve të mjekëve, fatkeqësisht, në dy spitalet COVID, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen 5 qytetarë nga Tirana; një 56 vjeçar ; një 64 vjeçare, një 71 vjeçare ; një 77 vjeçar dhe një 89 vjeçare. I shprehim ngushëllimet familjarëve", bën me dije miistria.
Shtuar më 03/09/2020, ora 16:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori