Rrogozhinë, kamioni del nga rruga, ka të plagosur
Një tjetër aksident ka ndodhur ditën e sotme. Bëhet fjalë për një kamion që ka dalë nga rruga në Rrogozhinë.Si pasojë e këtij aksidenti ka mbetur i plagosur shoferi i automjetit.

Dyshohet se shkak i aksidentit të jetë bërë terreni i rrëshqitshëm në rrugë si pasojë e reshjeve të shiut.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka kryer veprimet e hetimore.
Shtuar më 16/07/2019, ora 23:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori