Qëllohet me breshëri plumbash automjeti në Fier
Një person ka qëlluar me armë zjarri në fshatin Topojë të Fierit dhe më pas është larguar,rreth orës 19:00 të mbrëmjes së sotme.

Sipas Policisë, personi në fjalë është identifikuar si dhe është shpallur në kërkim, por nuk e ka bërë të ditur emrin e tij.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes si dhe kapjen e autorit. Ndërsa nuk dihen akoma arsyet se përse ky person e ka bërë një veprim të tillë.

Informacion paraprak nga Policia:

Sot rreth orës 19:00, në fshatin Topojë, nga 1 automjet është qëlluar me armë zjarri në ajër.

Policia ka identifikuar autorin dhe po punon për kapjen e tij.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.
Shtuar më 20/08/2019, ora 20:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori