Kaos tek Kuvendi, PD tërheq protestuesit
Ashtu si edhe në protestat e tjera të opozitës lëvizja drejt parlamentit ka shkaktuar shpesh herë trazira.

Edhe në protestën e cila po zhvillohet përtej thirrjes së Bashës për të mos cënuar policinë, shumë nga protestuesit kanë hedhur shashka dhe kapsolla në drejtim të policisë.

Policia është përgjigjur me ujë me presion e gaz lotsjellës.
Shtuar më 08/06/2019, ora 20:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori