Prokuroria kërkon 8 muaj burg për Tom Doshin
Prokuroria e Tiranës ka kërkuar sot dënimin me 8 muaj burg për deputetin Tom Doshi.

Gjithashtu prokuroria ka kërkuar sërish dënimin e Mark Frrokut me 8 muaj burg.

Prokuroria ka kërkuar edhe 8 muaj burg për Durim Bamin.

Pretenca është dhënë gjatë ditës së sotme në Gjykatën e Tiranës.

Tom Doshi, Mark Frroku dhe Durim Bami akuzohen për kallëzim të rremë për "atentatin" e supozuar ndaj deputetit. /albeu.com/


Shtuar më 20/06/2018, ora 12:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori