Prej muajsh në kërkim, dorëzohet ish-drejtori i ALUIZNI-t
Ish-drejtori i ALUIZNI-t të qytetit të Durrësit, Flamur Gjuzi është dorëzuar në polici.

Gjuzi ishte shpallurkërkim prej 6 muajsh dhe pas dorëzimit me ndërmjetësim, gjykata e Durrësit e ka lënë në arrest shtëpie.

Ish-zyrtari i ALUIZNI-t akuzohet se ka shpërdoruar detyrën në legalizimin dhe regjistrimin e disa pronave të paluajtshme.

Shtuar më 02/04/2020, ora 10:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori