Pranga në zyrën e Adrian Çelës: Arrestohet kreu i Prokurimeve, në kërkim shefja e kabinetit
Drejtori i prokurimeve të OSHEE, Erlis Bushati është vënë në pranga shkruan abcnews.al.

Në kërkim mësohet se është shpallur ish-shefja e kabinetit të drejtorit të OSHEE, Alma Ferra.

Arrestimet janë bërë pak minuta më parë nga Policia e Tiranës me urdhër të SPAK.

Hetimet për këtë çështje kanë nisur prej disa muajsh ndërsa dyshohet se janë të përfshirë dhe persona të tjerë.
Shtuar më 20/10/2020, ora 13:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori