E FUNDIT/ Policia rrethon banesën e Albin Kurtit
Pëlqej
Në mëngjesin e sotëm Policia e Kosovës ka rrethuar banesën e Albin Kurtit tek Parku i Qytetit, ndaj të cilit është lëshuar fletë arrest nga Gjykata Themelore e Prishtinës.

Kurti është kërkuar më herët edhe në zyret e Vetëvendosjes por nuk është gjetur.

Albin Kurti, Albulena Haxhiu, Donika Kadaj – Bujupi dhe Faton Topalli pritet që të paraqiten në gjykim për hedhje të gazit në Kuvendin e Kosovës.


Shtuar më 22/11/2017, ora 08:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori