Plas tek Kuvendi, FNSH dhe makina ujëhedhëse gatti të ndërhyjnë
Ka filluar me përplasje fizike protesta e opozitës tek Kuvendi, ndërkohë që protestuesit janë duke shtyrë kordonin e policisë duke tentuar që të futen në godinë.

Pas shtyrjeve, tani janë afruar edhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë, si edhe një makinë ujëhedhëse, e cila do të ndërhyjë nëse situata do të dalë jashtë kontrollit.

Sot nëprotestë gjendet edhe Lulzim Basha, i cili javën e shkuar nuk ishte i pranishëm. /albeu.com/
Shtuar më 28/03/2019, ora 10:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori