E FUNDIT/ Lëkundet përsëri vendi, mësoni epiqendrën
Plas me armë në mes të Tiranës
foto ilustruese
Një 30 vjeçar është qëlluar me armë në mes të Tiranë gjatë ditës së sotme.

Ngjarja ka ndodhur në orën 11:30 në rrugën "Myslym Shyri" duke terrorizuar qytetarët që po kalonin aty.

Për fat të mirë, i riu ka shpëtuar vetëm duke u plagosur, ndërsa është jashtë rrezikut për jetën nën kujdesin e mjekëve.

Policia nuk jep detaje në lidhje me identitetin dhe rrethenat e ngjarjes, por kjo është e disata herë që brenda një periudhe të shkurtër në qytetet e vendit qëllohet me armë nës mes të ditës dhe mes të qytetarëve.

Njoftimi i policisë

Sot rreth orës 11:30
rrugënMyslym Shyri”, dyshohet të jetë qëlluar me armë zjarri një shtetas, ende i paidentifikuar, rreth 30 vjeç, pranë një objekti në rikonstruksion.

Shtetasit i është dhënë ndihma e parë dhe u transportua në spital për ndihmë të specializuar.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.
Shtuar më 22/08/2019, ora 14:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori