Plagoset me thikë 16 vjeçari
Një 16-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë pas jë sherri të ndodhur mesditën e sotme në zonën e Sukthit.

Dyshohet se 16 vjeçari është plagosur pas një zënke dhe është transportuar më urgjencë për në spital.

Adoleshenti është identifikuar si Elvin Zira.

Shtuar më 22/09/2020, ora 15:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori