Aksident në Kavajë, në gjendje të rëndë një grua
Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të qytetet të Kavajës.

Bëhet e ditur se një person me motor është përplasur me një tjetër automjet.

Si pasojë ka mbetur e plagosur një grua me inicialet L.K.

Po ashtu e ditur bëhet edhe se ajo është 46 vjeç.

Gruaja është në gjendje të rëndë për jetën dhe është nisur me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Shtuar më 12/07/2019, ora 11:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori