Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Përplasen dy avionë rusë
Dy avionë luftarakë rusë janë përplasur me njëri-tjetrin. Mediat ruse njoftojnë se avionët kanë qenë të tipit SU-34.

Ushtria ruse bëri të ditur se avionët janë përplasur përgjatë detit japonez ndërksq pilotët janë vetëhedhur para përplasjes. Por punohet për gjetjen e tyre./albeu.com/
Shtuar më 18/01/2019, ora 08:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori