Përmbyset fuoristrada me njerëz brenda në Lungomare
Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në Lungomare të Vlorës, ku një automjet tip “Fuoristradë” është përmbysur.

Mësohet se brenda mjetit kishte disa njerëz.

Është ende e paqartë nëse ka viktima dhe të plagosur nga aksidenti i rëndë.

Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendngjarjes.

Shtuar më 18/08/2020, ora 12:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori