Përfundon takimi i Bashës me aleatët në selinë e PD-së, çfarë u diskutua?
Sapo ka përfunduar takimi I Bashës me aleatët në selinë e Partisë nDemokratike.

Sipas informacioneve të para bëhet me dije se është diskutuar për protestën e radhës së opozitës dhe vijimin e aksionit politik. Nuk është lënë jashtë bisede dhe gjendja aktuale e vendit.

Në nnjë deklaratë për shtyp, Fatmir Mediu është shprehur se qëndresa e qytetarëve dhe të vazgdoj, por ende nuk dha asnjë informacion për një datë të mundëshme apo dhe një orë të caktuar.

Ai tha gjithashtu se lufta për zgjedhje të lira dhe të ndershme do të vijoj.
Shtuar më 10/06/2019, ora 19:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori