E FUNDIT/ Bien ndjeshëm rastet e reja, 19 viktima në 24 orët e fundit
Nuk kanë fund aksidentet, përplasen BMW dhe Fiati në Lezhë
Një aksident ka ndodhur në aksin Lezhë-Shëngjin.

Mësohet se dy automjete njëra tip BMW dhe tjetra tip Fiat përplasen janë përplasur me njeri-tjetrin.

Dy persona kanë mbetur të plagosur nga aksidenti dhe ndodhen në spitalin rajonal të Lezhës për ndihmë mjekësore.Shtuar më 17/01/2021, ora 19:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori