Një paciente doli e infektuar me koronavirus, mbyllet pavioni i ortopedisë në Lezhë
Mbyllet pavioni i ortopedisë në spitalin e Lezhës. Një paciente ka rezultuar pozitive ndaj Koronavirusit.

Ajo ishte operuar pak ditë më parë dhe kishte patur temperaturë.

Stafi mjekësor dhe ai sanitar janë vendosur në karantine dhe u janë marrë tamponët. Ata janë në pritje të rezultateve.

vijon…

Shtuar më 26/03/2020, ora 10:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori