Një i vrarë dhe një polic i plagosur në Kavajë
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Kavajës.

Sipas informacioneve paraprake, një person ka humbur jetën ndërsa një tjetër është plagosur.

I plagosuri ëhstë një efektiv policie i identifikuar si Bledar Toci i cili aktualisht ëhstë në gjendje të rëndë.

Ka qenë polici ai që ka qëlluar me kallashnikov ndërsa viktima, ende i paidentifikuar, por që mendohet se është banor i zonës, ka qëlluar me armë.

Konflikti mendohet se ka nisur për motive të dobëta. /albeu.com/
Shtuar më 10/10/2019, ora 08:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori